Menaxherja e Instagramit të Luizit merr vendimin 'drastik' ndaj Kiarës

Menaxherja e Instagramit të Luizit merr vendimin 'drastik' ndaj Kiarës

09:28, 21/03/2023
A+ Aa A-

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP Albania.

Ajo këto ditë është përfolur se mund të jetë dhe e dashura e Luizit, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e tij ishte “Gena”.

Madje një diçka tjetër që ka irrituar fansat e çiftit Luiz-Kiara, është se Jurgena hedh shumë rrallë postime të çiftit, në Instagramin e Luizit.

Por, së fundmi ajo ka bërë edhe një gjest tjetër, duke hequr nga lista e miqve që po i ndiqte, familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco