Olta-Kiarës: Je lojtare, po shfrytëzon Luizin

Olta-Kiarës: Je lojtare, po shfrytëzon Luizin

21:28, 20/03/2023
A+ Aa A-

Olta dhe Qetsori kanë  shkëmbyer batuta me Kiarën. Olta e ka quajtur Kiarën lojtare dhe ka shprehur se ajo po shfrytëzon Luizin.

Kiara nisi të qeshë nga batutat e tyre dhe nuk kundërshtoi, por Olta i tha se kur të kthjellohet nuk do i marrë gjërat aq me të qeshur.

Edhe pse Olta theksoi se nuk po tallet në ato që i tha, Kiara shprehu se nuk i’a merr për keq këtë gjë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco