VIDEO/ Olta debaton me Kristin: U zgjove nga gjumi ti!

VIDEO/ Olta debaton me Kristin: U zgjove nga gjumi ti!

15:41, 19/03/2023
A+ Aa A-

Olta ka debatuar me Kristin mëngjesin e sotëm. Kristi i ka thënë se është Luizi që i jep hapësirë Oltës të ngacmojë atë.

Reagimi Oltës ka qenë i ashpër dhe me tone të larta.

Ajo i tha Kristit që Luizi nuk është askush që t’i japë hapësira ose ta ndalojë që ajo të thotë mendimin e saj ose të ngacmojë atë.

Olta ka thënë që është banore shumë e  rëndësishme në shtëpi dhe se hapësirën ja ka krijuar vetë vetes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco