Lajmi i fundit

EMRI/ Trafikoi sasi të mëdha kokaine në vendet nordike, dënohet me 9 vite

Luizi për çiftin Kristi-Keisi: Një lloj ndarje e tillë pas gjithë asaj buje?!

Luizi për çiftin Kristi-Keisi: Një lloj ndarje e tillë pas gjithë asaj buje?!

14:34, 19/03/2023
A+ Aa A-

Gjatë darkës së tyre private, Kiara dhe Luizi kanë biseduar për marrëdhënien e Kristit me Keisin.

Kiara i tregoi bisedën e saj me Keisin dhe arsyet pse ajo ndërpreu këtë marrëdhënie.

Por Luizi ka thënë se i duket jo i qartë vendimi Keisit dhe sipas tij, këtë zgjedhje e ka bërë për lojë për të mbajtur veten në shtëpinë  e BBV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco