Luizi ndan planin me Kristin: Të eliminojmë Qetsorin!

Luizi ndan planin me Kristin: Të eliminojmë Qetsorin!

14:32, 19/03/2023
A+ Aa A-

Prime-n e djeshëm Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.

Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për këtë nominim.

Luizi i tha Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të ‘fuqizonte’ Qetsorin dhe do e penalizonte atë.

Kristi u shpreh se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco