Olta planifikon hakmarrje: Ai më hoqi Maestron unë do i heq Kiarën!

Olta planifikon hakmarrje: Ai më hoqi Maestron unë do i heq Kiarën!

14:31, 19/03/2023
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme Olta është shprehur se loja ka ndryshuar totalisht.

Ajo është shprehur se në këtë pikë të lojës nuk do e ruajë më veten nga nominimi.

Olta i është drejtuar Qetsorit me tone të ashpra, duke i thënë se Maestro është jashtë dhe se tani ajo do largojë nga shtëpia Kiarën, meqë Luizi largoi Armaldon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco