Lajmi i fundit

LIVE/ Prezantimi i kandidatit të koalicionit 'Bashkë Fitojmë' për Bashkinë Peqin, Mustafa Pashja

Luizi bën xheloze Kiarën me Keisin, ja si reagoi moderatores më pas

Luizi bën xheloze Kiarën me Keisin, ja si reagoi moderatores më pas

20:12, 08/02/2023
A+ Aa A-

Në mbrëmjen e fundit u fut në Big Brother Vip Kejsi Medini vajza e Sabianit ish- konkurrent  të njëjtit format.

Ajo pasditen e së mërkurës është parë duke kaluar kohë me Luizin, Kiarën, Tean dhe disa banorë të tjerë. E teksa qëndronin së bashku në oborr, Luizi në një moment është munduar që ta bëjë xheloze Kiarën.

Image

Ai mund të shihet duke e prekur Kejsin te pjesa e gushës, gjersa pas këtij veprimi Kiara e qorton. Kjo e fundit mori vëmendjen e madhe mbrëmjen e së martës, kur zgjodhi të çonte në televotim direkt Tean, Deamishelin dhe Oltën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco