Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

Sanremo 2023: Veshjet më interesante që artistët zgjodhën për natën e parë Ferrag

Sanremo 2023: Veshjet më interesante që artistët zgjodhën për natën e parë

15:28, 08/02/2023
A+ Aa A-

Perdja është ngritur në Sanremo 2023! Ka nisur zyrtarisht edicioni i 73-të i Festivalit të ‘Këngës Italiane’, duke dhuruar menjëherë surprizat e para.

Image

Image
 
Pas një Anna Oxa , të veshur me të ngjyra të akullta, ishte radha e shumëpriturit e Chiara Ferragni.

Flokët e saj të gjatë duket se ia kanë lënë vendin toneve më të ashpra të grimit, me teksturë të mirë të krijuar nga Manuele Mameli, grimieri i saj personal.

Chiara Ferragni:

Image

Anna Oxa:

Image

Por mes pamjeve, stileve dhe ngjyrave të reja të flokëve, nuk mungojnë grimi me ngjyrat e errëta.

Gianmaria

Image

Mr Rain

Image

Blanco

Image

Mahmood

Image

Marco Mengoni

Image

Elena Sofia Ricci

Image

Elodies

Image

Like Things

Image

Klea Sula/ syri.net
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco