Amos lë shtëpinë e Big Brother Vip, Olta shpërthen në lot

Amos lë shtëpinë e Big Brother Vip, Olta shpërthen në lot

22:48, 07/02/2023
A+ Aa A-

Amos lë shtëpinë e Big Brother Vip duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Prime e kaluar, Kristi dërgoi në nominim të gjithë banorët, përveç vetes së tij.

Ai kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, ku njëri zarf i jepte mundësine të takonte një njeri të dashur, e tjetri dërgonte të gjithë banorët në nominim.

Kristi, e shprehu më parë brenda në shtëpi, mungesën për të atin, për këtë arsye zgjodhi zarfin e  bardhë, me shpresën se do futej Roberti. Dhe ashtu ndodhi, ky i fundit po e priste në oborr.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco