Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

E dashura e Leo Di Caprios nuk kishte lindur ende kur ai luajti tek filmi ‘ Titanic’

E dashura e Leo Di Caprios nuk kishte lindur ende kur ai luajti tek filmi ‘ Titanic’

17:31, 07/02/2023
A+ Aa A-

Leonardo DiCaprio është lidhur me një modele të re nga Izraeli. Ashtu siç pritej, ajo nuk është më shumë se 25 vjeç, madje është edhe më e re, vetëm 19 vjeç.

Bëhet fjalë për Eden Polani, e cila ende nuk kishte lindur kur filmi ‘Titanic’ doli për herë të parë në kinema.

‘Thumbimet’ për 48-vjeçarin DiCaprio nuk munguan, me fansat që ironizuan në rrjetet sociale.

‘Dikush të ndalojë DiCaprion. Kjo gjë ishte e lezetshme 10 të dashura më parë’, ‘DiCaprio është i shqetësuar për ndryshimet klimatike sepse kërkon të lërë një botë më të mirë për të dashurat e tij’ dhe ‘DiCaprio është lidhur me një vajzë të cilës iu ndërpre gjimnazi nga Covid’, ishin disa nga komentet e përdoruesve të Twitter.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco