Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

'Amos ka rënë kokë e këmbë në dashuri me ty'/ Olta bisedon me Dean

15:01, 07/02/2023
A+ Aa A-

Olta mendon se Amos dhe Dea kanë rënë “kokë e këmbë” në dashuri me njëri-tjetrin. Përveç Kiarës dhe Luizit, edhe dy vajzat biseduan deri vonë, ku kryefjala e bisedës ishte marrëdhënia mes Deas dhe Amosit.

Sipas Oltës, Amos ka ndjenja dashurie për Dean. Ndonëse ai nuk e shfaq, thotë ajo, Amos e dashuron Dean.

Kjo e fundit, u shpreh se nuk e beson një gjë të tillë, ndonësë nuk e kundërshtoi mendimin e Oltës. Në kohën kur dy vajzat po flisnin, Amos erdhi në dhomë, ndërsa vajzat ndërprenë bisedën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco