Lajmi i fundit

LIVE - Kreu i PD, Sali Berisha prezanton kandidatin për bashkinë Selenicë, Leonard Rakipaj

VIDEO/‘Do na mungojë’- Luizi zgjohet i përlotur pas eleminimit të Efit në BBVIP

VIDEO/‘Do na mungojë’- Luizi zgjohet i përlotur pas eleminimit të Efit në BBVIP

15:59, 05/02/2023
A+ Aa A-

Luiz Ejlli është zgjuar i përlotur mëngjesin e sotëm pas eleminimit të Efit gjatë “Prime”-t.

Teksa po qëndronte në oborr duke pirë kafen së bashku me Valbonën, këngëtari dukej mjaft i prekur teksa shfaqej duke fshirë disa herë lotët e tij. Madje së bashku me të është prekur dhe këngëtarja

“Më kishte nxjerrë mallin e gocës dhe tani do të më mungojë shumë”– u shpreh Valbona.

@3eriik 😢 #efidhedhes #luizejlli #fyp #bigbrother #bigbrothervipalbania #albania #viral #viralvideo #🇦🇱🇽🇰 ♬ original sound - 🦁

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco