Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Flet për herë të parë vetë Xhonatani

Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Flet për herë të parë vetë Xhonatani

14:41, 05/02/2023
A+ Aa A-

Konkurrenti i parë që u eliminua mbrëmë nga shtëpia e “Big Brother VIP” është Xhonatan Islami, të cilin fati nuk “e deshi” as kësaj here.

Pasi doli javën e kaluar dhe u rifut me biletë kthimi, Xhonatan, Luizi dhe Efi dolën në nominim me njëri-tjetrin.

Xhoni la shtëpinë për herë të dytë dhe u ftua sot në “Big Brother VIP Fan Club”, ku komentoi lojën e tij dhe sqaroi disa zëra që s’i kishin pëlqyer aspak.

Ende pa u pyetur nga opinionistët për këtë temë, Xhonatan u ndal vetë të komentonte e sqaronte marrëdhënien e tij të shumëpërfolur me Olta Gixharin.

Lart e poshtë u fol se ata kishin qenë dikur të lidhur, ndërsa Xhoni u shpreh i prekur nga këto lajme që kishin qarkulluar.

“E vetmja gjë që më ka prekur është historia që unë dhe Olta kemi pasur një lidhje jashtë. Është e turpshme, unë e njoh Oltën familjarisht. Më preku, është një lajm i rremë.”- tha ai.

Nga ana tjetër, vazhdon të flitet se partneri i Oltës bën shpesh bisedime me produksionin e “BBV” për lojën e Oltës, madje thuhet se kjo e fundit i vendosi kush “O unë, o Efi në këtë shtëpi”.

Efi u eliminua mbrëmë, ndërsa Olta nuk fshehu dot lumturinë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco