VIDEO/ Eliminimi i Efit, Luizi dhe Valbona shpërthejnë në lot në oborrin e shtëpisë

VIDEO/ Eliminimi i Efit, Luizi dhe Valbona shpërthejnë në lot në oborrin e shtëpisë

11:59, 05/02/2023
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme Efi u largua nga "Big Brother VIP" pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Luizin dhe Kiarën.

Ndonëse ishte një lojtare e fortë, Efi nuk ia doli të shkonte në finale, duke humbur kështu mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Image

Largimi i Efit mërziti disa prej banorëve dhe mëngjesin e sotëm Luizi dhe Valbona Mema u panë duke qarë, teksa flisnin për të:

Valbona: Ishte bërë e bukura e dheut dje, t’ja bëj rrobat gati sot

Luizi: Unë këtë të keqe kam, që qaj një ditë me vonesë

Valbona: Mua më ka nxjerrë mallin e gocës edhe tani do më mungojë shumë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco