Elvana Gjata feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush diva e muzikës shqiptare

Elvana Gjata feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush diva e muzikës shqiptare

19:13, 03/02/2023
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata feston ditën e sotme përvjetorin e saj të lindjes.

Artistja feston 36-vjetorin e lindjes.

Në Instagramin e saj, Elvana ka shpërndarë në InstaStory urimet e bëra nga miq e familjarë të cilët nuk gjenden pranë saj në këtë ditë të veçantë.

Image

Image

Kujtojmë se këngëtarja është një ndër artistet më të suksesshme në estradën shqiptare ku numëron plot dhjetëra hite me miliona klikime në “Youtube”, madje e cilësuar dhe si ‘Diva e skenës shqiptare’.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco