Loja me pyetjet/ Luizi ndihmon Kiarën, skualifikohet nga loja

Loja me pyetjet/ Luizi ndihmon Kiarën, skualifikohet nga loja

21:06, 02/02/2023
A+ Aa A-

Loja e caktuar nga Vëllai i Madh vijoi për më shumë se një orë. Pyetjet dhe përgjigjet u shoqëruan me batuta të shumta, por pati edhe ngacmime nga ana e banorëve.

Luizi u përjashtua nga loja, pasi ndihmoi Kiarën për një përgjigje që ajo nuk e gjeti dot. Nga loja u skualifikua edhe Amos, i cili po i tregonte Armaldos një përgjigje, duke folur pa zë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco