‘Po t'i heqësh Efin, ai merr fund’/ Olta flet me bindje të plotë për Luizin

‘Po t'i heqësh Efin, ai merr fund’/ Olta flet me bindje të plotë për Luizin

18:12, 02/02/2023
A+ Aa A-

Olta një bisedë me Amosin dhe Dean thotë se e di që kush është e keqja më e madhe e tij që ai merr fuqi, të gjithë fuqinë ai e gjen tek Efi.

Atij hiqi Efin ai merr fund.

Amosi: Është shpejt për Efin, maestro do thjesht demoralizuar nuk duhet sulmuar.

Olta: Nuk është shpejt.

Amosi: E ke gabim se sa herë është sulmuar ai bëhet personazh.

Olta: Unë nuk e kam sulmuar kurrë. Këtë gjë e di e nuk e kam bërë kurrë, por për Efin nuk është shpejt. E ka kryer ajo.

Amosi: Kush tha është qen lufte.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco