Tashmë s’kanë të ndalur, Luizi dhe Kiara e mbyllin mbrëmjen me puthje

Tashmë s’kanë të ndalur, Luizi dhe Kiara e mbyllin mbrëmjen me puthje

17:01, 02/02/2023
A+ Aa A-

Pas puthjes dhe ceremonisë martesore, Luizi dhe Kiara biseduan në krevat dhe bënë komentet mbi “magjinë” e dasmës.

Luizi e pyeti Kiarën nëse ajo e ndjeu vërtëtë puthjen, apo nëse është penduar tani që e mendon, duke qenë se Kiara ka qenë shumë skeptike për pëlqimin dhe ndjenjat e Luizit.

Kiara i tha atij se nuk është penduar fare, pasi bëri një gjë që e ndjente për ta bërë.

Pasi biseduan deri në orët e para të mëngjesit, Luizi dhe Kiara e mbyllën ditën me një puthje në buzë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco