Lajmi i fundit

Deklarata skandaloze/ Çuçi-britanikëve: Ndalojini shqiptarët, janë të zgjuar dhe e manipulojnë sistemin kudo

VIDEO/ Vjen momenti i shumëpritur! Luizi puth Kiarën, çifti martohen në BBV

VIDEO/ Vjen momenti i shumëpritur! Luizi puth Kiarën, çifti martohen në BBV

21:08, 01/02/2023
A+ Aa A-

Kiara dhe Luizi kanë shkëmbyer ditën e sotme puthje ne parë mes tyre në shtëpinë e Big Brother VIP.

Vëllai i Madh u kishte dhënë detyrë banorëve të organizonin një dasmë brenda shtëpisë dhe çifti ishin pikërisht Luizi dhe Kiara ndërkohë që banorët do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

Kristi celebroi çiftin në martesë dhe në momentin që ai i shpalli burrë dhe grua ishte moderatorja ajo që bëri hapin drejt këngëtarit duke i dhuruar një puthje në buzë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco