Lajmi i fundit

Deklarata skandaloze/ Çuçi-britanikëve: Ndalojini shqiptarët, janë të zgjuar dhe e manipulojnë sistemin kudo

Luizi për Oltën: Të ikë nëse nuk e përballon më

Luizi për Oltën: Të ikë nëse nuk e përballon më

14:26, 01/02/2023
A+ Aa A-

Olta nuk e ka nisur ditën mirë sot. Ajo ka shpërthyer në lot në orët e para të mëngjesit.

Aktorja ka akuzuar të tjerët për gjendjen e saj, teksa është shprehur se nuk e di nëse dëshiron ta vazhdoj garën.

Lidhur me këtë ka folur edhe Luizi.

Ai u shpreh se mund të ikë nëse nuk e përballon.

Ndër të tjera ai tha se nuk ka asnjë punë me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco