Personazhet publikë reagojnë ndaj kërcënimeve të Olta Gixharit benda 'BBV'

Personazhet publikë reagojnë ndaj kërcënimeve të Olta Gixharit benda 'BBV'

12:35, 31/01/2023
A+ Aa A-

Kërcënimet e Olta Gixharit në shtëpinë e “Big Brother Vip” se do të “hapë arkivat” për jetën jashtë të Kiarës dhe Efit, po marrin shumë reagime në rrjet. Përveç fansave të banorëve dhe ndjekësve të “BBV” kanë reaguar edhe shumë personazhe të njohur përmes rrjeteve sociale, të cilët i kanë dalë gjithashtu kundra deklaratave të Olta Gixharit.

Ja disa prej reagimeve:

Meridian Ramçaj:

Image

Image

Fatma Haxhialiu:

Image

Lei Kraja:

Image

Aulona Musta:

Image

Ronaldo Sharka:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco