Lajmi i fundit

LIVE/ Flet kryetari i PD, Sali Berisha

'Ti je llumi i shoqërisë, fundi i kazanit', agravon debati mes Oltës dhe Luizit

'Ti je llumi i shoqërisë, fundi i kazanit', agravon debati mes Oltës dhe Luizit

17:10, 30/01/2023
A+ Aa A-

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari janë dy nga rivalët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Ata janë të përfshirë vazhdimisht nëpër debate, e shpesh kalojnë në ofendime ndaj njëri-tjetrit.

Së fundmi kanë qenë duke qëndruar në oborr të shtëpisë, ku dyshja kanë pasur një përplasje.

“Do të vijë dita që nuk do të kursehem më. O Luiz mos bëj si gangster këtu brenda. Nuk je, je një miush i vogël. Të shoh kush je dhe e di se çfarë ke bërë. Nuk e mban dot. Sa gjatë do ta kemi punën bashkë. Çfarë i ke bërë vetes. Ti je llumi i shoqërisë, fundi i kazanit. Çfarë llumi qe je”, u shpreh ajo.

Në anën tjetër pati dhe një kundërpërgjigje nga Luizi, teksa shtoi: “Mendoje mirë atë ditë. Nuk e kam bërë gangsterin me askënd. E ke gabim. Nuk bëj as gangsterin, unë kam ardhur të luaj këtu”.

 

@dashi_official007 #dashi_official007 #meluizin #tirana🇦🇱 #bbvalbania #viral #fyp #albania ♬ Originalton - dashi_official

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco