'Pse ma bërë atë pyetjen për Kiarën'/ Luizi bisedon me Oltën

'Pse ma bërë atë pyetjen për Kiarën'/ Luizi bisedon me Oltën

17:11, 30/01/2023
A+ Aa A-

Luizi dhe Olta komentuan lojën e ‘pyetjeve anonime’ e cila u zhvillua në dhomën e ndenjes. Njëra nga pyetjet drejtuar Luizit në lojë, ishte, “Përse bën sikur nuk e di që Kiara ka dikë që e pret jashtë?

Sipas Luizit këtë pyetje e ka bërë Olta, ndaj e pyeti atë që pse duhet të pyeste një gjë të tillë. Olta tha që çfarë e shtynë të mendojë që e ka bërë ajo atë pyetje.

Ai i tha Oltës që ajo bën pyetje tendencioze dhe kjo është arsyeja pse ai mendon që atë pyetje e bëri ajo. Olta tha se kishtë bërë pyetje të lezeçme dhe aspak tendecioze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco