'Më mirë ai se dikush i ri', Luizi flet për rikthimin e Xhonit në lojë

'Më mirë ai se dikush i ri', Luizi flet për rikthimin e Xhonit në lojë

16:37, 30/01/2023
A+ Aa A-

Tashmë është bërë zakon, që çdo mëngjes Luizi dhe Bjordi ta pijnë kafen bashkë. Teksa ishin në oborr, ata komentuan rikthimin e Xhonit në shtëpi.

Luizi tha më mirë që nuk doli Xhoni, se po të futej dikush tjetër, do i merrte kohë atij për ta studiuar dhe për të kuptuar çfarë tipi është.

Bjordi tha se nëse do të ishte për një banor që do e meritonte një shans të dytë, është Xhoni. Ai i kërkoi Luizit që tani të jetë i drejtëpërdrejtë me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco