'Princesha e të varfërve', ish-e dashura e Amosit thumbon Dea Mishel

'Princesha e të varfërve', ish-e dashura e Amosit thumbon Dea Mishel

10:22, 29/01/2023
A+ Aa A-

Gigliola Haveriku ish-partnerja e Amos Zaharias duket se në këtë “Big Brother Vip Albania” nuk bën aspak tifo për ish-partnerin e saj.

Gigliola deri tani nuk ka bërë asnjë koment për Amosin por ama nuk kursen me “batuta” njerëzit që rrinë afër tij. Të njëjtën gjë ka bërë edhe me Dea Mishel e cila është për momentin “crush-i” i Amos Zaharia.

“Princesha e të varfërve” e ka quajtur Gigi Dean, e cila sot ka konfirmuar se mes saj dhe Amosit ka patur një flirt, por ajo nuk ka dëshirë që ta vazhdojë më tej këtë histori.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco