U puth me Atdheun, por Xhuli paska dikë tjetër jashtë BBVK

U puth me Atdheun, por Xhuli paska dikë tjetër jashtë BBVK

17:25, 28/01/2023
A+ Aa A-

Atdheu dhe Xhuli janë afruar shumë me njëri-tjetrin në Big Brother VIP Kosova. Madje në një video të publikuar dyshja u tha se shkëmbyen një puthje. Mirëpo Xhuli ka bërë një bisedë me Artën, ku ka treguar se jashtë ka qenë në njohje me dikë tjetër.

Më parë ajo kishte treguar se ka vendosur që në Big Brother VIP Kosova të hyjë “single”. Megjithatë biseda me Artën, ka ngritur dyshimet se Xhuli është e lidhur jashtë me dikë tjetër.

Më tej, banorja ka deklaruar se ajo dhe personi jashtë nuk janë në lidhje dhe se nuk ishin në lidhje edhe para se ajo të futej në Big Brother.

Me këtë që u zbulua gjatë Prime, Atdheu u zu befas dhe i tha Xhulit që kjo është pabesi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco