'Sa depresiv je'/ Kiara pyet Luizin: I vare turinjtë se nuk erdha të të përqafoja

'Sa depresiv je'/ Kiara pyet Luizin: I vare turinjtë se nuk erdha të të përqafoja

15:00, 27/01/2023
A+ Aa A-

Një tjetër diskutim u prodhua mes Kiarës dhe Luizit mëngjesin e sotëm. Kiara i tha Luizit që nuk ka pse mërzitet, për faktin që ajo nuk e përqafoi kur doli në oborr.

Sipas Luizit, ai nuk është i mërzitur, thjesht po qëndron i vrenjtur për shkak se i bie dielli tek sytë.

Duke folur me ironi, Luizi i tha Kiarës që të mos merret me të, por të përgatitet për moderimin e spektaklit të sotëm ‘Talent Show’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco