Kiara: Kur zihem me Luizin, Tea se si më sheh dhe ndryshon fytyrë

Kiara: Kur zihem me Luizin, Tea se si më sheh dhe ndryshon fytyrë

13:22, 27/01/2023
A+ Aa A-

Kiara i tha Efit se kur ajo debaton me Luizin, Tea ndryshon fytyrë, duke nënkuptuar që i bëhet qejfi.

Efi nga ana tjetër tha që, ndonëse Tea dhe Luizi krijuan miqësi në fillim, ajo ka përshtypjen që Teas i pëlqen vëmendja e Luizit.

Kiara i tha Efit se nuk është fare thumbuese dhe se nuk i pëlqen të merret me këtë gjëra.

Efi, Kiara dhe Luizi folën edhe për finalistët. Sipas Luizit, Tea është lojtare më e fortë se Olta, por ky mendim u kundërshtua nga të dyja vajzat.

Efi i tha Luizit se atë e sheh finalist!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco