Lajmi i fundit

LIVE/ Seanca në Kuvend, flet kreu i PD, Berisha

FOTO/ Amosi dhe Dea bëhen bashkë në një vallëzim sensual

FOTO/ Amosi dhe Dea bëhen bashkë në një vallëzim sensual

12:48, 27/01/2023
A+ Aa A-

‘Talent Show’, është prova e rradhës e caktuar nga Vëllai i Madh për banorët e shtëpisë. Dea dhe Amos kishin si detyrë të realizonin një ‘Tango’.

Provat e kërcimit u zhvilluan në dhomën e surpizave, ndërsa dyshja pati angazhim maksimal në këtë sfidë.

Image

Ata bënë prova prej disa orësh, ndërsa pritet që sonte të garojnë me çiftet e tjera, ku më pas do të shpallet fituesi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco