Rrëfimi tronditës i banorit të BBVA

Rrëfimi tronditës i banorit të BBVA

23:50, 24/01/2023
A+ Aa A-

Eni Tare është banori i ri i BBVA, i cili ka treguar një rrëfim tronditës të jetës së tij.

Eni që në fëmijëri është rritur me një baba të alkoolizuar i cili ka dhunuar nënën e tij dhe atë.

Eni është parë mjaft i mërzitur teksa ka folur për këtë temë që nuk ka qenë aspak e lehtë për të.

Ai ka treguar se jeta e vështirë e tij filloi kur ishte 10 vjeçar.

“Ka tentuar shpesh qe te ngreh dore ndaj nenes time dhe jam dashur une te perleshem me te ne menyre qe ta mbroj nenen time”.

Tutje ai ka shtuar se janë ndarë nga babai dhe kanë shkuar të jetojnë tek gjyshi por që ishte Eni që ka insistuar qe te rikthehen dhe e ka cilësuar si një gabim të tij. Eni ka treguar se ka pasur dëshirë që ta ketë një motër gjithmonë, por që nëna e tij ka abortuar faji i babait të tij.

Gjatë rrëfimit të tij të përlëtoru janë parë të gjithë banorët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco