Kanye ka një lutje të fundit për Kim që la të gjithë të habitur: Shko martohu me...

Kanye ka një lutje të fundit për Kim që la të gjithë të habitur: Shko martohu me...

21:46, 10/12/2022
A+ Aa A-

Në një video të rishfaqur nga intervista tashmë famëkeqe e Kanye West me Alex Jones në InfoWars, producenti antisemitik kishte një “mesazh përfundimtar” për ish-gruan e tij Kim Kardashian.

Në një nga përbuzjet e tij të shumta në atë ditë, në të cilën ai shprehu fjalë për fjalë admirimin e tij për Adolf Hitlerin, Ye i bëri një “lutjen e fundit” Kimit në lidhje me mënyrën se si ajo e jeton jetën e saj dhe e përdor platformën e saj. Dhe kur gjërat nuk mund të bëheshin më të rastësishme, ai mendoi për një tjetër të divorcuar së fundmi.

“Martohu me dikë të shkëlqyeshëm. Shko martohu me Tom Brady, çfarëdo që të duash të bësh, por martohuni dhe përdorni platformën tuaj si një ndikim për të mbajtur familjet së bashku. Mos lejoni që djalli t’ju përdorë”, tha West.

Dihet mirë se Brady është fëmija i ekselencës për shumë njerëz dhe legjenda e futbollit, por megjithatë është zbavitëse që ai është kandidati ideal i Kanye West për të qenë pasardhësi në familjen e tij të mëparshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco