Dua Lipa shkëlqen me veshjen e saj në mesin e yjeve të 'Jingle Ball 2022'

Dua Lipa shkëlqen me veshjen e saj në mesin e yjeve të 'Jingle Ball 2022'

13:00, 10/12/2022
A+ Aa A-

Në New York Dua Lipa ishte një femër fatale me një fustan të zi dhe të gjatë.

Image

Nata e fundit e ekstravagancës u mbajt në Madison Square Garden, me një tapet të kuq që priti një grup emrash të famshëm, duke përfshirë Dua, 27 vjeçe. Duke e respektuar reputacionin e saj për zgjedhjet tërheqëse të modës, Dua dukej plot shkëlqim me një fustan të zi të gjatë që i vinte pas me një bishtë të gjatë.

Image

Me shumë elegancë me dekoltenë e saj, por edhe theksoi mesin e saj mbresëlënës të tendosur, ndërsa ajo iu bashkua paradës së të famshëmve në Jingle Ball.

Ndërkohë Demi, e cila kohët e fundit publikoi një album të quajtur “Holy F***”, kishte një nga dukjet elegante të rock-ut, të cilave duket se i është anashkaluar muajt e fundit. Modeli i saj i flokëve të princeshës punk përmbante balluke të zeza dhe plotësonte kostumin e saj të pantallonave, i cili përfshite zinxhirë dhe kërpudha metalike dhe shfaqte një seksion rrjete në njërën këmbë.

Image

Zoey, një prani elektrizuese në filma duke filluar nga Zombieland: Double Tap to Set It Up, ishte po aq elegante si kurrë më parë në një mini-fustan të hijshëm pa rripa. Veshja paraqiste thekë metalike vezulluese mbi një të çarë kofshë me prerje të guximshme të lartë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco