Ylli i popit dhe futbollisti i njohur i thonë 'po' njëri-tjetrit

Ylli i popit dhe futbollisti i njohur i thonë 'po' njëri-tjetrit

12:30, 10/12/2022
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur, Becky G dhe partneri i saj, Sebastian Lletget janë fejuar pas 6 vitesh lidhje.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ylli i popit me anë të një postimi në Instagram.

Krahas disa imazheve nga momenti i propozimit ku duket shumë e lumtur me partnerin e saj futbollist, Becky shkruan: “Vendi ynë përgjithmonë.”

Image

Miqtë e famshëm dhe fansat e çiftit nxituan t’i uronin në seksionin e komenteve.

Edhe pse dyshja e kanë mbajtur romancën e tyre relativisht private, Becky G së fundmi zbuloi se lidhja e tyre ishte më e fortë se kurrë.

“Ne kemi qenë së bashku për më shumë se gjashtë vjet tani dhe është krejt e re në shumë mënyra, sepse ne me të vërtetë po përqafojmë ndryshimet që po ndodhin në jetën tonë, brenda vetes dhe po mbështesim njëri-tjetrin në këtë”, tha këngëtarja e “Mayores” për “People” në tetor, duke shtuar se “gjërat kanë qenë vërtet në linjë” për çiftin.

“Unë mendoj se shumë njerëz mendojnë se marrëdhëniet thjesht ndodhin – dhe ato nuk ndodhin thjesht. Të biesh në dashuri është një gjë, dhe unë mendoj se të qëndrosh i dashuruar është një gjë tjetër. Jam shumë krenare për faktin se ai është shoku im më i mirë”, kishte deklaruar ylli i muzikës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco