Elvana Gjata bën performancë elektrizuese në Dancing With The Stars

Elvana Gjata bën performancë elektrizuese në Dancing With The Stars

11:24, 10/12/2022
A+ Aa A-

Elvana Gjata ka elektrizuar skenën e “Dancing With The Stars” mbrëmjen e kaluar  me një super performancë.

Ajo këndoi disa prej hiteve të saj, teksa performoi krah balerinit profesionist Ezdalin Goranit.

Image

Image

Këngëtarja u shfaq shumë joshëse në performancën e saj me linjat trupore ne formë.

Image

Një nga perormancat më të nxehta ishte ajo duke rënë shi dhe këngëtarja duke performuar me balerinin.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco