Lajmi i fundit

LIVE/ Tërmeti në Turqi, dëshmitarë flasin në SYRI TV nga zonat e goditura

'Kam punuar dhe në ndërtim'/ Rrëfehet Getinjo për vështirësitë ekonomike që ka kaluar

'Kam punuar dhe në ndërtim'/ Rrëfehet Getinjo për vështirësitë ekonomike që ka kaluar

14:43, 09/12/2022
A+ Aa A-

Reperi i njohur, Getinjo është në qendër të vëmendjes që pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”.

Së fundmi, ai po diskutonte me banorët rreth temës për njerëzit që nuk duan të punojnë.

Këtu Getinjo zbuloi se dikur nga kushtet e vështira ekonomike ishte detyruar të punonte në ndërtim. “Unë vet kam hapur kamarier, shankist(menaxher), kam lyer, e kam kapur hilltin (punëtor ndërtimi) në 6:00 të mëngjesit, e kam lëshuar në 8:00 të mbrëmjes”, u shpreh ndër të tjera reperi.

Së fundmi, ai po diskutonte me banorët rreth temës për njerëzit që nuk duan të punojnë. Këtu Getinjo zbuloi se dikur nga kushtet e vështira ekonomike ishte detyruar të punonte në ndërtim. “Unë vet kam hapur kamarier, shankist(menaxher), kam lyer, e kam kapur hilltin (punëtor ndërtimi) në 6:00 të mëngjesit, e kam lëshuar në 8:00 të mbrëmjes”, u shpreh ndër të tjera reperi.

Ndërkohë, edhe artisti Gjon Karrica i njohur ndryshe si Lugati, mbështeti deklaratën e Getinjos. Reperi Getinjo ka publikuar klipin e tij më të ri të titulluar “God”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco