Dafina Zeqiri ndan foton 'hot' me partnerin e saj në rrjete sociale

Dafina Zeqiri ndan foton 'hot' me partnerin e saj në rrjete sociale

13:40, 09/12/2022
A+ Aa A-

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri, ka realizuar foto sesion të ri.

Imazhe të cilat i ka postuar në profilin e saj në Instagram. Ajo dukej në top formë deri ka vënë në pah linjat fizike.

Image

Por, një nga fotografitë që morri vëmendje është ajo  e realizuar me partnerin e saj, DJ Geek. Artistja ishte ulur në prerin e tij përball njëri tjetrit duke u shikuar me dashuri.

Edhe në aspektin sentimental, Dafina është shumë e lumtur pranë të dashurit të saj, Dj Geek. Këngëtarja kohë pas kohe i bënë dhurata të dashurit, e e fundit është  speciale.

Image

Siç mund ta shihni, këngëtarja i ka blerë te dashurit një varse prej ari të trashë dhe gjithë shkëlqim. Dafina Zeqiri dhe Genc Halimi, ose i njohur si Dj Geek janë ndër çiftet më të preferuar të showbizit shqiptar. Dyshja përpos partnerë në jetë, janë edhe bashkëpunëtorë në skenë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco