Pas deklaratës së Stresit në Big Brother Vip Kosova, vjen reagimi i parë i Noizyt

Pas deklaratës së Stresit në Big Brother Vip Kosova, vjen reagimi i parë i Noizyt

13:05, 09/12/2022
A+ Aa A-

Reperi nga Shqipëria, Stresi, është njëri nga konkurrentët e Big Brother VIP Kosova.

Me të hyrë brenda krijoi një shoqëri me të gjithë banorët e tjerë, gjersa nuk mungoi me rrëfime mbi jetën dhe karrierën personale.

Ai në një moment ka folur edhe për sherrin me Noizyn, me të cilin nuk kishte pasur asnjë kontakt për 11 vjet.

Për hyrjen e Stresit në këtë spektakël ka reaguar edhe Rigels Rajku (emri i vërtetë) duke i uruar fat. “Paq fat. Vëlla imagjino pas një muaji aty. Nuk do të shohin më sytë”, ka qenë komenti i 36-vjeçarit.

Duke biseduar me disa nga banorët, ai tha se për 11 vite nuk ka folur me reperin. Madje, pasi janë pajtuar ai pati një thumb për ata që i janë gëzuar pajtimit të tyre. “Na skemi fol për 11 vjet me Noizyn. Në atë kohë ka pas ofendime prej të dy palëve, diçka që në nuk renohemi por shyqyr që është adoleshenca kjo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco