Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

Çiljeta Xhilaga shtatzënë për herë të dytë?

Çiljeta Xhilaga shtatzënë për herë të dytë?

10:14, 09/12/2022
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga është prej  vitesh në një lidhje me portierin, Alban Hoxha.

Image

Ata jetojnë së bashku me dy djemtë që kanë nga marrëdhëniet e mëpërparshme.

Çifti janë shfaqur herë pas here publikisht në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe duken shumë të lumtur. Mirëpo, së fundmi, në rrjet po përflitet se çifti do të bëhen sërish prindër. Gjithçka ka nisur nga një video që Çiljeta ka publikuar në TikTok një video, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Image

Nuk dihet nëse është vërtetë shtatzënë apo është shëndoshur, por komentet kanë qenë të shumta. Deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim për një konfirmim nga ana e këngëtares.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco