Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

Gresa e Big Brother Vip Kosova, tregon se sa lidhje ka pasur në jetën e saj

Gresa e Big Brother Vip Kosova, tregon se sa lidhje ka pasur në jetën e saj

09:21, 09/12/2022
A+ Aa A-

Banorja e Big Brother Vip Kosova, Gresa Hoti së fundmi në një bisedë me Andi Artanin ka treguar pak nga jeta e saj personale.

Banorja e Big Brother Vip Kosova, Gresa Hoti së fundmi në një bisedë me Andi Artanin ka treguar pak nga jeta e saj personale.

Bukuroshja zyrtarisht hyri në garën për të fituar çmimin e madh, plot 200 mijë euro.

Së fundmi një video e tij po bëhët virale në rrjet ku ka ‘ngacmuar’ modelen Gresa Hoti.

Teksa ndodheshin në tualet, ajo iu afrua reperit teksa ishte e veshur me bikini. Menjëherë erdhi dhe reagimi i  Stresit i cili iu drejtua modeles: “Ku je nis me këto provokime?”.

Modelja shqiptare Gresa Hoti ishte një nga bukuroshet më të spikatura në tapetin e kuq në Venecia. Ndonëse dukej si një Irina Shayk me një fustan mëndafshi modelja Gresa Hoti ishte kryefjala në premierën e filmit L’Immensita.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco