People’s Choice Awards 2022 zgjedh 'The Kardashians', reality-show më të mirë për vitin 2022

People’s Choice Awards 2022 zgjedh 'The Kardashians', reality-show më të mirë për vitin 2022

21:49, 07/12/2022
A+ Aa A-

Khloé Kardashian dhe nëna e saj Kris Jenner  fituan çmimin e reality show-t më të mirë në People’s Choice Awards 2022 .

Ylli 38-vjeçar i Revenge Body e cila gjithashtu fitoi çmimin solo për yllin e vitit të TV realitet  dhe mamaja 67-vjeçare ishin gati për të marrë çmimin për serialin e tyre Hulu The Kardashians .

Të dyja  kishin koordinuar qartë veshjet e tyre teksa mbërritën me kostume të zeza pa kurriz që tregonin sasi të ndryshme të lëkurës. Ato morën një prezantim madhështor falë prezantueseve Heidi Klum dhe yllit të Pose Michaela Jaé Rodriguez.

Image

Khloe gjithashtu kishte veshur një veshje të zezë si kostum, por pjesa e sipërme e saj ishte prerë rëndë, duke i ekspozuar të pasmet në majë të krahëve. Si ajo dhe nëna e saj mbanin doreza të zeza për të plotësuar veshjet. Ylli i realitetit kërkoi falje që nuk kishte frymë përpara se Kris ta pyeste në mikrofon se ku ishte. ‘Po përpiqesha të rregulloja flokët!’ Khloé tha, përpara se të fillonte të falënderonte fansat e tyre për votën për shfaqjen, ndërsa bëri shaka se Kris ndoshta ishte përgjegjës për disa nga ato vota.

Seriali i Kris dhe Khloé, një vazhdim i E-së së tyre të mëparshme! Shfaqja Keeping Up With The Kardashians, përballur në kategorinë kundër Fejuarit 90 Ditë: Para 90 Ditëve, Jahti me Sailing Below Deck, Jersey Shore: Pushime familjare, Dashuria dhe Hip Hop: Atlanta, The Real Housewives of Atlanta, The Real Housewives of Beverly Hills dhe Shitja e Sunset.Por sapo u shpall çmimi, Khloé nuk u pa askund, duke e lënë Kris të ngjitej vetë në skenë.

Image

Pamja e ideatores së realitetit televiziv u frymëzua nga kostumet e saj të zakonshme, ndonëse këtë herë ajo e shijoi atë duke hequr një pjesë të pëlhurës.Veshja e saj ishte ndërtuar rreth një kostum të zi, por pëlhura rreth shpatullave u hoq, ndërsa ajo shtoi tyl të zi të fryrë në majë të krahëve.

Image

Përveç asaj fshirjeje të pazakontë, pjesa tjetër e veshjes së saj dukej si një kostum i zi standard me pantallona të zeza që përputhen, dhe ajo gjithashtu lëkundi prerjen e saj të zakonshme pixie. Kur u shpall çmimi, Khloé nuk u pa askund. Kris u ngrit nga tavolina e saj, por u ul një çast më vonë, para se të ngjitej në skenë pa vajzën e saj.

Image

“Khloé ishte ulur pranë meje një sekondë më parë,” filloi ajo, përpara se të dallonte vajzën e saj duke u kthyer në zonën kryesore. Megjithatë, Khloé dukej se i mungonte hapat për në skenë, kështu që Kris bërtiti emrin e saj për ta bërë atë të kthehej dhe të shkonte lart, përpara se t’i jepte asaj çmimin për të mbajtur.

Khloe gjithashtu kishte veshur një veshje të zezë si kostum, por pjesa e sipërme e saj ishte prerë rëndë, duke i ekspozuar të pasmet në majë të krahëve. Si ajo dhe nëna e saj mbanin doreza të zeza për të plotësuar veshjet. Ylli i realitetit kërkoi falje që nuk kishte frymë përpara se Kris ta pyeste në mikrofon se ku ishte. ‘Po përpiqesha të rregulloja flokët!’ Khloé tha, përpara se të fillonte të falënderonte fansat e tyre për votën për shfaqjen, ndërsa bëri shaka se Kris ndoshta ishte përgjegjës për disa nga ato vota.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco