Miliona euro të fshira pas emrit të tij? Fisnik Syla tregon ‘sekretin’ e pasurisë marramendëse

Miliona euro të fshira pas emrit të tij? Fisnik Syla tregon ‘sekretin’ e pasurisë marramendëse

19:29, 07/12/2022
A+ Aa A-

Fisnik Syla, biznesmeni i njohur shqiptar njëkohësisht ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës shpesh vihet në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të jetës luksoze që bën.

 

Pushimet luksoze, lidhja me bukuroshe të njohura të ekranit apo vendet e shtrenjta që i frekuenton lidhen të gjitha me emrin e tij dhe kjo padyshim mbetet disi enigmë për publikun.

Image

Së fundmi, gjatë një interviste ai ka treguar se mund të flasë për detaje për çdo milion të tijën, përveç milionit të parë duke lënë kështu kureshtarë të gjithë shikuesit.

Fisnik kaq shumë para ke ti sa për të ndihmuar edhe një shtet? Fisniku i përgjigjet Për milionin e parë nuk mund të tregoj por për të gjitha milionët e tjerë të tregoj me detaje.

Image

Rikujtojmë se pas ndarjes së bujshme nga Fjolla ai ka treguar se nuk e mendon një mundësi ribashkimi më të duke e përshkruar si “një gotë që s’thyhet, e cila nuk mund të kthehet siç ishte”.

“Unë nuk vuaj për një njeri që nuk ta di vlerën dhe i bie pishman pastaj, është gjithçka me vonesë. Ne bricjapët kemi pak kokën e fortë kështu që nuk ka shanse për kthim"- ka thënë ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco