Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit! Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit! Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

17:27, 07/12/2022
A+ Aa A-

Ndonëse është e martuar me ish-bashkëshortin e Jennifer Garner, Jennifer Lopez duket se ka një raport miqësor me yllin e ’13 going on 30′.

Aq mikesha janë bërë me njëra-tjetrën sa po planifikojnë të shkëmbejnë edhe dhurata për Krishtlindjet.

Garner aktualisht ka tre fëmijë me Ben Affleck, Violet, 16, Seraphina, 13 dhe djalin Sam, 10. Lopez nga ana e saj shpesh e ka lavdëruar publikisht Garner-in për përpjekjet e saj për ta mbajtur familjen të bashkuar.

“Ato do të shkëmbejnë dhurata këtë vit për Krishtlindje, madje kanë një raport të shkëlqyer”, tha një burim i afërt me dyshen e njohur.

“Ka një respekt dhe vlerësim të vërtetë reciprok për shkak të fëmijëve. Ato janë shumë të lumtur dhe kjo thjesht bën që gjithçka të funksionojë.”

Një tjetër burim  i bëri jehonë atyre të përmendëm më lart, duke thënë se si Lopez ishte mirënjohëse për shoqen e saj të re.

“JLo është kaq mirënjohëse që miqësia e saj me Jen ka avancuar me hapa të mëdhenj gjatë muajve të fundit,” tha burimi.

“Ato ishin afruar më shumë që kur ajo dhe Ben rinisën romancën e tyre, por miqësia e JLo dhe Jen padyshim po thellohet.”

Rikujtojmë se para pak ditësh në rrjet filluan të qarkullonin disa foto të Ben Affleck pa unazën e tij të martesës dhe menjëherë ta u bënë kryefjala e lajmeve duke thënë se ishin ndarë. Por mesa duket nuk qenka e vërtetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco