Vetëm për 35 minuta performancë, Cardi B është paguar me çmimin marramendës

Vetëm për 35 minuta performancë, Cardi B është paguar me çmimin marramendës

11:12, 07/12/2022
A+ Aa A-

Reperja ka performuar për një event privat të caktuar vetëm për disa bankierë elitarë.

Në postimin e fshirë në Twitter, rkëngëtara e hitit i “Bodack Yellow” tha: “Unë u pagova 1 milion dollarë për të performuar në këtë event të bankierëve elitarë”. Aktiviteti u mbajt për “400 persona dhe vetëm për 35 minuta. Mendohuni mirë përpara se të flisni keq për këtë njeriun që ka fituar çminin Grammy.”

Image

Cardi është një nga artistet më të paguara në botë dhe tashmë ka fituar një mori çmimesh gjatë karrierës së saj rep. Por reperja e ‘Up’ më parë pohoi se ishte në të vërtetë më e lumtur para se të bëhej e famshme. Cardi e cila ka punuar si striptiste përpara se të gjente sukses në biznesin e muzikës  tha: “Një gjë pozitive është se familja ime çfarëdo gjëje që duan, marrin.

Gjithçka që dua të blej, mund ta marr, të mos shqetësohem shumë për të ardhmen time. Një gjë negative është se, edhe pse jam e lumtur, ndihem sikur isha pak më e lumtur para dy ose tre viteve kur kisha më pak para.

Kisha më pak njerëz që kishin mendime për jetën time, ndihesha se jeta ime ishte e imja. Tani ndihem sikur nuk e kam as jetën time. Ndjehem sikur bota më zotëron mua.”- u shpreh ajo.

Pavarësisht kësaj, Cardi nuk e ka në plan të largohet nga qendra e vëmendjes. Qëllimi në jetë është “të ketë fëmijë të bukur”. Ajo tha: “Unë me të vërtetë dua të arrij më shumë rekorde, më shumë hite të Billboard

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco