Çfarë ndodhi mes Meghan Markle dhe Kate Middleton

Çfarë ndodhi mes Meghan Markle dhe Kate Middleton

22:14, 06/12/2022
A+ Aa A-

Princi Harry dhe Meghan Markle do të publikojnë  në Netflix më 8 dhjetor dokumentarin  “Harry dhe Meghan”.

Image

Në trailerin e fundit, platforma zbuloi se Vëllimi II do të jetë i disponueshëm për t’u parë në Netflix nga 15 dhjetori, në të njëjtën ditë me koncertin special të këngës së Krishtlindjes të Princeshës së Uellsit.

Ndërsa koncerti është planifikuar të transmetohet në prag të Krishtlindjeve, eventi festiv do të zhvillohet të enjten e ardhshme në Westminster Abbey. Si nderim për Mbretëreshën Elizabeth, koncerti do të festojë vlerat që monarkia tregoi gjatë gjithë jetës së saj.

Anëtarët e familjes mbretërore do të jenë në mesin e atyre që do të marrin pjesë, së bashku me të ftuar të përfshirë në projekte komunitare, filantropë dhe vullnetarë, deri tek korrespondentët dhe personeli i forcave të armatosura.

Image

Koncerti i Kate Middleton në mënyrë të pashmangshme do të përkojë me dokumentarin bombë të Harry dhe Meghan Markle. Në trailerin e ri, Princi Harry tha: “Ka një hierarki familjare. E dini, ka rrjedhje, por ka edhe trillime historish… Është një lojë e pistë.’

Ndërsa koncerti është planifikuar të transmetohet në prag të Krishtlindjeve, eventi festiv do të zhvillohet të enjten e ardhshme në Westminster Abbey. Si nderim për Mbretëreshën Elizabeth, koncerti do të festojë vlerat që monarkia tregoi gjatë gjithë jetës së saj. Anëtarët e familjes mbretërore do të jenë në mesin e atyre që do të marrin pjesë, së bashku me të ftuar të përfshirë në projekte komunitare, filantropë dhe vullnetarë, deri tek korrespondentët dhe personeli i forcave të armatosura.

Image

Koncerti i Kate Middleton në mënyrë të pashmangshme do të përkojë me dokumentarin bombë të Harry dhe Meghan Markle.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco