Billie Eilish çudit me deklaratën e saj: Dua të ndihem më shumë djalë sesa vajzë

Billie Eilish çudit me deklaratën e saj: Dua të ndihem më shumë djalë sesa vajzë

21:41, 06/12/2022
A+ Aa A-

Billie Eilish ka folur rreth ndjesive të saj të të ndjerit femëror apo mashkullor, në një intervistë për BBC.

Ajo rrëfeu për fuqinë që ndjen qoftë edhe në një ditë që vishet dhe merr qëndrim prej djali. “Jam e fuqishme kur ndihem mashkullore. Gjithashtu mund të gjej forcë kur ndihem grua. Është si një lloj balance e të dyjave bashkë. Varet nga mënyra sesi eci, sesi qëndroj, rrobat e mia, bizhutë, edhe gishtat e mi.

Image

"Përgjithësisht dua të ndihem më shumë djalë sesa vajzë. Ka raste kur mund ta arrij këtë. Pastaj ka raste kur ndihem mirë si vajzë. Si sot që kam veshur një bluzë elegante dhe bizhuteri”-tha ajo. Ajo rrëfeu për fuqinë që ndjen qoftë edhe në një ditë që vishet dhe merr qëndrim prej djali". “Jam e fuqishme kur ndihem mashkullore. Gjithashtu mund të gjej forcë kur ndihem grua. Është si një lloj balance e të dyjave bashkë. Varet nga mënyra sesi eci, sesi qëndroj, rrobat e mia, bizhutë, edhe gishtat e mi… Përgjithësisht dua të ndihem më shumë djalë sesa vajzë. Ka raste kur mund ta arrij këtë. Pastaj ka raste kur ndihem mirë si vajzë. Si sot që kam veshur një bluzë elegante dhe bizhuteri”-tha ajo.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco