Kim Kardashian merr urdhër ndalimi ndaj fansit që 'komunikonte telepatikisht' me të

Kim Kardashian merr urdhër ndalimi ndaj fansit që 'komunikonte telepatikisht' me të

16:28, 06/12/2022
A+ Aa A-

Kim Kardashian ka marrë një urdhër ndalimi ndaj një fansi të saj.

Urdhri pesëvjeçar i mbrojtjes kundër burrit në fjalë, Andre Persaud, u dha të hënën në Los Angeles, sipas TMZ. Persaud-it i ndalohet të kontaktojë me Kardashian dhe të vijë në një distancë prej 100 metrash prej saj. Si pjesë e urdhrit, atij i ndalohet edhe posedimi i armëve të zjarrit dhe duhet të dorëzojë ato që ka tashmë.

Ylli i reality-shoĂ«-t, 42 vjeç, i kishte thĂ«nĂ« gjykatĂ«s se Persaud u paraqit nĂ« shtĂ«pinĂ« e saj tre herĂ« nĂ« gusht, pretendoi se ishte i armatosur dhe kĂ«mbĂ«nguli qĂ« tĂ« dy tĂ« komunikonin “nĂ« mĂ«nyrĂ« telepatike”.

Ajo ishte e shqetësuar se ai mund të bëhej i dhunshëm fizikisht. Ndërsa ekipi ligjor i Kardashian ishte i pranishëm për vendimin, duket se ajo nuk ishte.

Nëna e katër fëmijëve pati një fundjavë të ngarkuar në Art Basel në Miami, ku debutoi me një ngjyrë të re flokësh, hoqi dorë në Balenciaga mes skandalit të vazhdueshëm të markës dhe festoi me një sërë yjesh të tjerë.

Por duket se Kardashian ishte kthyer nĂ« LA nĂ« kohĂ« pĂ«r tĂ« festuar ditĂ«lindjen e 7-tĂ« tĂ« djalit Saint. Ajo postoi nĂ« Instastory-n e saj njĂ« klip tĂ« shkurtĂ«r Philip Cornish, tĂ« cilin e punĂ«soi pĂ«r tĂ« luajtur kĂ«ngĂ« Krishtlindjesh pĂ«r fĂ«mijĂ«t e saj çdo mĂ«ngjes, duke mbushur dhomĂ«n e saj tĂ« gjerĂ« me tingujt e “Happy Birthday”.

“GĂ«zuar ditĂ«lindjen e 7-tĂ« pĂ«r djalin tim tĂ« vogĂ«l,”-shkroi Kim Kardashian mĂ« pas njĂ« postimi nĂ« Instagram me foto me djalin e saj mĂ« tĂ« madh.

“TĂ« dua kaq shumĂ«! MĂ« pĂ«lqen tĂ« tĂ« shoh tĂ« rritesh nĂ« shpirtin mĂ« tĂ« sjellshĂ«m ndonjĂ«herĂ«. Mami tĂ« do pĂ«rgjithmonĂ« e pĂ«rgjithmonĂ«!”– pĂ«rfundon postimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco