Rita Ora dhe Jodie Turner Smith shkëlqejnë me veshjet e tyre në British Fashion Awards 2022

Rita Ora dhe Jodie Turner Smith shkëlqejnë me veshjet e tyre në British Fashion Awards 2022

16:15, 06/12/2022
A+ Aa A-

Rita Ora dhe Jodie Turner Smith udhëhoqën yjet që merrnin pjesë në festën e pasdites së Vas J Morgan, të mbushur me yje, British Fashion Awards 2022, të hënën mbrëma në Chiltern Firehouse.

Image

Këngëtarja Rita, 32 vjeçe, e cila ishte drejtuese e ngjarjes, ka veshur një fustan të çuditshëm ngjyrë rozë pa kurriz, i cili zbuloi asetet e saj të bollshme teksa po bënte një stuhi. Dizajni i qafës së xhaketës përmbante një jakë dhe rrip të integruar dhe ajo e kompletoi pamjen e saj me çizme PVC të bardha mbi gju.

Image

Ndërkohë, Jodie tregoi ndjenjën e saj  të stilit me një fustan të zi të prerë me dantella teksa u përzie me yjet e tjerë në këtë event.

Image

Aktorja, 36 vjeçe, shkëlqeu  në veshjen e saj të pestë të natës, e cila nxirrte në pah mesin dhe dekoltenë e saj të tendosur dhe shtoi një prekje magjepsëse hollivudiane me pallton e saj të gjatë.

Bukuroshja – e cila shkoi pa sytjena me një fustan të pastër të shoqëruar me doreza latex në darkën e Vogue’s Forces For Change një natë më parë – veshi një palë çizme të zeza me taka të shndritshme për t’i shtuar disa centimetra shtatit të saj dhe zgjodhi një pamje magjepsëse me përbërjen e saj.

Ngjarjet e famshme të Vas në Los Anxhelos tërheqin një sërë emrash në listë dhe çmimet e tij të modës në Londër pas festës në partneritet me TRIP nuk ishin përjashtim. Ngjarja me yje e mbajtur në Chiltern Firehouse përfshinte kokteje ekskluzivisht të kuruara nga Prospero Tequila dhe TRIP.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco