Lajmi i fundit

CNN: Dosja shqiptare e McGonigal është më e rëndë se ajo ruse! Nuk raportoi marrëdhëniet sekrete me Ramën

Zbulohet banorja më e re e 'Big Brother VIP'

Zbulohet banorja më e re e 'Big Brother VIP'

20:06, 04/12/2022
A+ Aa A-

"Big Brother VIP" do të nisë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Pak ditë më parë u bë e ditur se moderatorja Kiara Tito, modelja Kejvina Kthella, koreografi Albi Nako dhe blogerja Jori Delli do të jenë pjesë e këtij reality show, ndërsa tani është mësuar një emër tjetër.

“Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do të jetë edhe bukuroshja Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit. Kujtojmë se dhe ajo është pjesë e muzikës.

Sakaq, nuk kemi ende një konfirmim zyrtar nga vetë Keisi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco