Publikohet traileri i parë i dokumentarit 'Harry & Meghan'

Publikohet traileri i parë i dokumentarit 'Harry & Meghan'

18:28, 01/12/2022
A+ Aa A-

Është publikuar trajleri i dokumentuarit të Princit Harry dhe Meghan Markle. Në klipin e “Harry & Meghan”, siç titullohet dokumentari, shfaqen foto të çiftit nga pritja e dasmës, udhëtimi në Afrikë, por edhe nga paraqitja e tyre e fundit me familjen mbretërore para se të hiqnin dorë nga detyrat mbretërore.

Një nga pamjet në dokumentar tregon Meghan duke fshirë lotët. “Pse keni dashur ta bëni këtë dokumentar? është pyetja që u kërkohet të përgjigjen. “Askush nuk e sheh atë që ndodh pas dyerve të mbyllura,” përgjigjet Harry duke shtuar: “Më duhej të bëja gjithçka që mundja për të mbrojtur familjen time”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco