Lajmi i fundit

LIVE/ Mbahet Kuvendi Kombëtar i PD

Burri i mori jetën gruas shtatzënë në Prishtinë, Getinjo: Mos na shtini të gjithë burrat me nje thes!

Burri i mori jetën gruas shtatzënë në Prishtinë, Getinjo: Mos na shtini të gjithë burrat me nje thes!

17:31, 01/12/2022
A+ Aa A-

Artisti i njohur nga Ferizaj, Getinjo ka bërë një reagim së fundmi në rrjete sociale lidhur me ngjarjen e rëndë ku një burrë i mori jetën gruas së tij shtatzënë dje në oborrin e maternitetit.

Autori i krimit është Sokol Halili.

Getinjo nga ana tjetër, ka shkruar se nuk duhet t’i fusin të gjithë meshkujt në një ngjarje të tillë, por shtoi se duhen dënuar për veprat e rënda penale.

Postimi i plotë i Getinjos:

“Çdo mal ka thi,mos na shtini krej burrave me nje thes! Keso raste ndodhin gjithkund ne bote,normal qe nuk duhet me ndodh,edhe ska arsyetim as nuk ka falje! Po mos filozofoni tash qysh ja keni zanat.

DENONI VEPRAT E KQIJA!DENOJ njerezit qe bejne krime te tilla pa marr parasysh gjinine.NJERI eshte NJERI!

Boll u bo mo me postime dhe me fjalime te moralshme dhe fjalime te zgjuara ehaaaaaaa perdit po vrasin perdit po perseriten! DENIMI bjen DISIPLINE!!!

U myten tu rrxu shpija e tu konfisku villa e tu mshel biznese neper Kosove tu mendu qe kshtu zhduket e keqja.

Kaloni bukur populli jem! Po me vjen inat qe 1 djal i ri si un me tattoo ne trup dhe pak i rebeluar po ju mson”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco